Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Wystawa o pandemii w Korona ArtGalery

Kultura
redressor
Wystawa o pandemii w Korona ArtGalery

W Chełmie powstała Internetowa Galeria Sztuki Współczesnej – Korona ArtGalery, skupiająca artystów, dla których sztuka jest sposobem na radzenie sobie z trudną sytuacją pandemii. Pierwsza wystawa malarstwa nosi tytuł “Życie w czasie niezwykłym”. 

Wystawa prezentuje prace malarzy o uznanym dorobku oraz artystów-amatorów. Twórcy pochodzą z Chełma, Lublina, Krakowa oraz z Francji, Białorusi i Ukrainy. 

Korona ArtGalery to miejsce nie tylko dla twórców profesjonalnych, czy półprofesjonalnych. Do współpracy zaproszono także osoby, które dopiero próbują swoich sił w sztukach plastycznych. Autorzy projektu wskazują, że pandemia sparaliżowała dialog pomiędzy artystą a odbiorcą sztuki, w związku z czym Korona ArtGalery jest przedsięwzięciem, które ma na celu przeciwdziałać izolacji, skupiając twórców i odbiorców w galerii internetowej. 

Wystawa Życie w czasie niezwykłym dostępna będzie online na platformie YouTube.

Źródło: Radio.lublin.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Tworzenie harmonii w domu: Jak zastosować zasady Feng Shui?
Tworzenie harmonii w domu: Jak zastosować zasady Feng Shui?
Odkryj tajniki Feng Shui i wprowadź harmonię do swojego domu! Przełamuj stres, chaos i negatywną energię poprzez praktyczne wskazówki i metody tego starożytnego chińskiego sztuki udekorowania przestrzeni.
Ostatnie wpisy