Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Przydatne akcesoria na plażę

Lifestyle
redressor
Przydatne akcesoria na plażę

Sezon urlopowy trwa pełną parą. Jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych są bez wątpienia morskie kurorty. Bez względu na to, czy wybierasz się nad nasze polskie morze, czy w nieco bardziej egzotyczne rejony, koniecznie musisz zabrać ze sobą akcesoria plażowe. Podpowiadamy, które z nich będą najbardziej przydatne.

Parawan, namiot oraz maty plażowe

Aby plażowanie było w pełni komfortowe, warto zabrać ze sobą parawan lub namiot oraz wygodne maty plażowe, które znajdziesz między innymi na stronie http://diliho.pl/. Akcesoria te sprawią, że wylegiwanie się na ciepłym piasku będzie jeszcze bardziej komfortowe. Ponadto każdy, kto spędzał wakacje nad polskim morzem, wie, jak tłoczno potrafi być na plaży. Dlatego też, jeśli cenisz sobie prywatność, to koniecznie zabierz ze sobą akcesoria takie jak parawan lub namiot. Będziesz mógł wtedy cieszyć się skrawkiem plaży na własność.

Butelka filtrująca z wodą

Wybierając się na plażę, koniecznie należy zabrać ze sobą zapas wody. Wbrew pozorom leżenie na słońcu też może porządnie wymęczyć. Upał oraz plażowe aktywności takie jak granie w piłkę lub pływanie mogą mieć zły wpływ na Twój organizm, jeśli nie będziesz uzupełniać płynów. Dlatego też warto zabrać ze sobą butelkę wody, na przykład tę ze wbudowanym filtrem, aby uniknąć odwodnienia. Jeśli chcesz trochę urozmaicić sobie plażowanie, możesz do wody dodać także miętę, ogórka lub ulubione owoce. To w końcu wakacje – możesz się rozpieszczać na każdym kroku!

Zestaw kremów z filtrem

Jeśli masz w planach plażowanie, nie zapomnij o zakupie kremów z filtrem UV. Jeśli chcesz cieszyć się piękną, a przede wszystkim zdrową skórą to bez kremu z filtrem ani rusz. Dzięki niemu unikniesz „spalenia” skóry na słońcu. W końcu nikt z nas nie chce podczas urlopu chodzić ze skórą w odcieniu soczystej czerwieni, prawda? Pamiętaj też, że krem z filtrem należ aplikować mniej więcej co 2 godziny, aby mieć pewność, że jest on skuteczny. Taką decyzję z pewnością pochwali każdy dermatolog oraz każda kosmetyczka, ponieważ stosowanie kremów i olejków z filtrem UV zapobiega powstawaniu chorób skóry i zmarszczek.

Książka, karty, lub inne akcesoria

Mimo że plażowanie samo w sobie jest niezwykle miłe i przyjemne, to warto zadbać o inne akcesoria umilające czas. Dlatego też zabierz ze sobą książkę, słuchawki do telefonu, karty do grania, jeśli wybierasz się na plażę z kimś oraz inne akcesoria, dzięki którym godziny spędzone na plaży miną jeszcze szybciej.

Fot.: Chen Mizrach/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*